تهران- درآمد نیوز- عضو هیات رئیسه مجلس اعلام کرد که ۱۱۵ نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از عملکرد دستگاه قضا در برخورد با پرونده‌های تخلف خصوصی‌سازی قدردانی کرده و ابراز امیدواری کردند که اموال غارت شده به بیت المال بازگردد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «سیدمحسن دهنوی» در نشست علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی بیانیه حمایت ۱۱۵ نفر از نمایندگان از عملکرد دستگاه قضا در برخورد با پرونده‌های تخلف حوزه خصوصی‌سازی را قرائت کرد.
 در بیانیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی آمده است: ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی مراتب قدردانی خود را از اهتمام مجددانه قوه قضائیه در برقراری عدالت، صیانت از حقوق عامه و حفاظت از بیت المال در برابر تعرض غارتگران در جریان واگذاری‌های خلاف قانون سازمان خصوصی‌سازی به ویژه اقدام به عمل آمده در ابطال واگذاری شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری مغان اعلام می‌داریم.
نمایندگان یادآور شدند: هرچند حامیان تضییع حقوق و اموال مردم با حمایت مستقیم و اعمال فشارهای سیاسی به طور غیرمستقیم و حتی درخواست چشم پوشی از نقض قانون توسط قوه قضائیه به هر روشی سعی در تطهیر مجرمان و محافظت از متعرضان به حقوق ملت شریف را دارند تا اموال به یغما رفته به هر طریقی تحت استیلای آن‌ها حفظ شود.
امضا کنندگان این بیانیه ابراز امیدواری کردند رییس قوه قضائیه با مجرمان غارت کننده اموال برخورد کند و با پیگیری دستگاه قضا همه اموال غارت شده از جمله شرکت کشت و صنعت هفت تپه، مهندسی بین المللی ایران، ایران ایرتور، شرکت پالایش نفت کرمانشاه و سایر موارد را به بیت المال بازگردد.