در این اقدام که همسو با ایفای نقش مسئولیت اجتماعی بانک مسکن صورت گرفت؛ از اسفندماه سال ۱۳۹۹ تاکنون ۶۸ زندانی نیازمند جرائم غیرعمد با اهدای بیش از ۲۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال آزاد شدند. هشت میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال از این مبلغ به همت کارکنان خیر و مشارکت مردم نیکوکار پرداخت شده و مابقی نیز از محل مانده حساب های قرض الحسنه بانک مسکن تامین شده است.

به گزارش درآمد نیوز به نقل از بانک مسکن-هیبنا؛ در این اقدام که همسو با ایفای نقش مسئولیت اجتماعی بانک مسکن صورت گرفت؛ از اسفندماه سال ۱۳۹۹ تاکنون ۶۸ زندانی نیازمند جرائم غیرعمد با اهدای بیش از ۲۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال آزاد شدند. هشت میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال از این مبلغ به همت کارکنان خیر و مشارکت مردم نیکوکار پرداخت شده و مابقی نیز از محل مانده حساب های قرض الحسنه بانک مسکن تامین شده است.

بانک مسکن با مساعدت مردم و همت کارکنان خود زندانی هایی که به علت وضعیت نامساعد مالی در زندان به سر می برند و توان کافی برای بازپرداخت بدهی های خود را ندارند؛ شناسایی و شرایط را برای رهایی آنها از زندان فراهم می کند.

این بانک علاوه بر آزادسازی زندانی جرائم غیرعمد؛ در بخش‌های دیگر مسئولیت اجتماعی از جمله ساخت مدارس در مناطق محروم کشور، حمایت از آسیب دیدگان بلایای طبیعی و پرداخت تسهیلات ازدواج و … فعالیت دارد.