غرفه پست بانک ایران در نمایشگاه روز روستا و عشایر (روستا آباد) به همراه ۱۰۰ شرکت از مشتریان بانک که با دریافت تسهیلات از بانک راه اندازی و یا به توسعه کسب و کار خود پرداخته‌اند، امروز ۱۲ مهر ماه ۱۴۰۲ آغاز به کار کرد.

به گزارش درآمد نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، در این نمایشگاه که طی روز های ۱۲ لغایت ۱۸ مهرماه در مصلای امام خمینی‌(ره) برگزار می‌شود، اهم خدمات و دستاورهای پست بانک ایران در ایفای دو مأموریت بانک در زمینه تحقق اقتصاد دیجیتال و توسعه دسترسی به خدمات بانکی در نقاط روستایی و کمتر توسعه یافته به علاقمندان عرضه می‌شود.
بنا‌بر‌این گزارش: دایر‌کردن باجه بانکی روستایی با حضور ۸ مسئول باجه بانکی با لباس محلی در غرفه بانک و استقرار خود‌پرداز سیار در محوطه نمایشگاه و خودپرداز ثابت و کش‌لس برای ارائه خدمات به بازدید‌کنندگان از دیگر برنامه‌های حضور پست بانک ایران در نمایشگاه خواهد بود.
این گزارش می‌افزاید: در طول برگزاری نمایشگاه مدیران و کارشناسان پست بانک ایران با حضور در غرفه بانک پذیرای بازید‌کنندگان و علاقمند بوده و آماده پاسخگویی به سئوالات و شنیدن دیدگاه‌ها و نظرات آنان برای ارتقای کمی و کیفی خدمات بانک می‌باشند.
شایان ذکر است: آدرس غرفه پست بانک ایران؛ درب ۵۹ مصلای امام خمینی‌(ره)، سالن شبستان، ستون ۸۵ می‌باشد.
گفتنی است: نمایشگاه روستا آباد با عرضه محصولات یک‌هزار تولیدکننده در مصلای تهران به مناسبت روز «روستا و عشایر» توسط معاونت توسعه روستایی، مناطق محروم و عشایر ریاست جمهوری برای شناساندن بازار روستاییان و عشایر کشور به عموم مردم و رونق تولید برپا‌می‌شود.
برپایی بیش از یک‌هزار غرفه عرضه محصولات روستایی و عشایری، برپایی ۵۰ غرفه ویژه مجموعه‌های مردمی و جهادی فعال در حوزه اشتغال روستایی، اجرای مراسمات آیینی و محلی، اجرای بازی های بومی محلی و ویژه برنامه های ورزشی محلی، معرفی قومیت‌ها، برپایی نمایشگاه عکس و اکران فیلم مرتبط با روز روستا در محل نمایشگاه و برگزاری جشن‌های آیینی روستاییان از مهمترین بخش‌های این نمایشگاه است.
یکی دیگر از بخش های این نمایشگاه شناسایی و معرفی ۱۰۰ روستای نمونه و تولیدات آنها، حضور کارشناسان روستایی و عشایری، شناسایی طرح‌های صنعتی، تولیدی و عمرانی در روستاها و رسیدگی به دغدغه‌ها و رفع موانع تولید در روستاهاست.
همچنین در این نمایشگاه جشنواره مجازی عکاسی و پویش «روستای من» ویژه کودکان برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه عرضه محصولات روستایی می‌توانند از ۱۲ تا ۱۸ مهرماه و ساعت ۱۰ تا ۲۰ و ۳۰ دقیقه به مصلای تهران مراجعه کنند.