ابوالفضل آقادادی در بازدید از سرپرستی استان سیستان و بلوچستان و دیدار با کارکنان و نمایندگان مدیر جدید سرپرستی را معرفی نمود.

به گزارش درآمد نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه کوثر، مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت در سفر به استان سیستان و بلوچستان با حضور در سرپرستی نشست هایی را با کارکنان، نمایندگان و برخی از ذی نفعان بیمه کوثر در استان برگزار نمودند.

آقادادی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به خصوص عید بزرگ نیمه شعبان و دعا برای ظهور حضرت ولی عصر (عج)، به افزایش سرمایه اخیر بیمه کوثر از ۱۶۸۸ به ۲۵۰۰ میلیارد تومان اشاره داشت و آن را نقطه عطفی در عملکرد شرکت در سال ۱۴۰۱ دانست. وی با برشمردن مزایای این افزایش سرمایه مطالبی را در خصوص حق بیمه تولیدی، میزان درآمد سرمایه گذاری درخشان در سال ۱۴۰۱ مطرح نمود و ابراز امیدواری کرد در سال ۱۴۰۲ نیز مانند امسال شاهد یک حرکت رو به جلو با جدیت و سرعت بیشتر باشیم.

مدیرعامل بیمه کوثر در ادامه این نشست ها ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حامد یاوریان مدیر سابق سرپرستی استان سیستان و بلوچستان و آرزوی موفقیت برای ایشان در سمت مدیریت سرپرستی استان لرستان، طی حکمی جناب آقای احمدعلی حیدری مقام را به عنوان مدیر جدید سرپرستی استان سیستان و بلوچستان منصوب و برنامه ریزی و عملکرد مناسب و ارائه ایده های نو به منظور جلب رضایت مشتریان و افزایش سودآوری در راستای نیل به اهداف عالی شرکت را از جمله انتظارات از وی عنوان نمود.

گفتنی است در این نشست جناب آقای سهیم رئیسی نیز به عنوان رئیس شعبه چابهار بیمه کوثر معرفی شد.