مدیرعامل پست بانک ایران با تاکید بر اینکه استان فارس سهم بزرگی در موفقیت‌های بانک دارد، گفت: این استان ظرفیت‌های بی بدیلی دارد و مدیران و روسای شعب فعلی می‌توانند مدیریت شعب استان فارس را به قله‌های بلندتر و چشم اندازهای موفقیت وسیعتری برسانند

به گزارش درآمد نیوز  به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بهزاد شیری عصر روز پنجشنبه ( ۹ آذر) در شورای اداری مدیریت شعب استان فارس با اشاره به اینکه از ۱۹ شعبه فعال این استان ۱۲ شعبه در سال گذشته ارتقا درجه داشته‌اند، گفت: این ارتقا به این معنی است که شعب یک گام بیشتر از بقیه حرکت کرده و کار و تلاش مضاعفی داشته‌اند.

مدیرعامل بانک با بیان اینکه استان فارس ظرفیت‌های بی بدیلی دارد که قابل قیاس با سایر استان‌های کشور نیست، ادامه داد: این استان یکی از استان‌هایی است که بیشترین تعداد شهرستان را دارد و این تعداد به معنی وجود ظرفیت‌های خاص جمعیتی و اقتصادی در این شهرستان‌ها است.
وی با تاکید بر اینکه شعب استان از این ظرفیت‌ به خوبی بهره برده‌اند و حاصل آن را در چک‌های واگذاری در سامانه چکاوک شاهد هستیم، افزود: این استان از استان‌های (یک الف) است و امکانات فیزیکی و منابع انسانی در استان بالاست و باید تعداد چک‌های واگذاری آن بالاتر از این تعداد و نزدیک به سایر استان‌های (یک الف) باشد.

شیری با اشاره به اینکه استان فارس ظرفیت‌های بی بدیلی دارد و مدیران و روسای شعب فعلی می‌توانند این استان را به قله‌های بلندتر و چشم اندازهای موفقیت وسیعتری برسانند، گفت: تفویض اختیار در بانک هر جا به تسهیل یا تسریع امور منجر شود مورد تایید مدیران ارشد بانک است ولی باید توجه داشته باشید که این تغییرات آسیبی برای بانک ایجاد نکند.

بالاترین مقام اجرایی بانک با بیان اینکه نگاه به جذب نیروی انسانی برای بانک، نگاهی هزینه‌زا نبوده است، بلکه آن را فرصتی برای احیا ظرفیت‌های بانک می‌دانیم، تصریح کرد: نیروی انسانی خبره، آگاه و کاردان در شعب باعث می‌شود کار پشتیبانی از باجه‌ها بیشتر شود و حجم عملیات بانک بالا برود.
وی افزود: در این حوزه به دنبال حل مساله هستیم و در حال حاضر هم به صورت تدریجی جذب نیرو در بانک از طریق آزمون انجام می‌شود.
شیری با اشاره به اینکه در حوزه معیشت بانک تمام پرداختی‌های شبکه بانکی برای بازنشستگان و کارکنان انجام می‌شود، ادامه داد: این تغییرات با توجه به محدویت‌های بانک در طی سال‌ها انجام شده است و تک تک همکاران از پرداختی‌های بانک به صورت یکسان بهره می برند.
مدیرعامل بانک با تاکید بر اینکه مسیر پرداختی‌های بانک راهی برای ترغیب و تشویق کارکنان ساعی است، اظهار کرد: با توجه به محدودیت‌هایی بودجه‌ای که وجود دارد تلاش کرده‌ایم منافع بانک و همکاران را توامان در نظر بگیریم و بهترین پرداختی را برای تشویق کارکنان داشته باشیم.