این روزها، نسخه جدید اپلیکیشن بلوبانک سامان با امکانات جدید و تغییراتی جذاب در دسترس کاربران این نئوبانک قرار گرفته و آماده دریافت و نصب روی گوشی شماست.

این روزها، نسخه جدید اپلیکیشن بلوبانک سامان با امکانات جدید و تغییراتی جذاب در دسترس کاربران این نئوبانک قرار گرفته و آماده دریافت و نصب روی گوشی شماست.

اگر تا الان اپلیکیشن بلو را دانلود نکرده‌اید می‌توانید آن را از اینجا دانلود کنید و اگر هم اپلیکیشن را به‌روزرسانی نکرده‌اید می‌توانید اپلیکیشن خود را از اینجا به‌روزرسانی کنید.

خاطره‌بازی با بلو

با دریافت آخرین نسخه اپلیکیشن بلو می‌توانید در همین روزهای اول سال ۱۴۰۳ سری به خاطرات‌تان با بلو در سال ۱۴۰۲ بزنید. برای مثال ببینید چندمین نفری بودید که عضو خانواده بلو شدید و چند روز از همراهی‌تان با بلو گذشته است. در مرور این خاطرات می‌توانید ببینید چند مرتبه با بلو خرید کرده‌اید و چند نفر با کد دعوت شما به بلو اضافه شده‌اند. در بخش مرور خاطرات می‌توانید پرپول‌ترین و بی‌پول‌ترین روز و ماه خود در سال ۱۴۰۲ را ببینید. بخش مرور خاطرات نسخه جدید این را هم به شما می‌گوید که بیشترین پول را از حساب خود به حساب چه کسی واریز کرده‌اید.

برای خاطره‌بازی کردن با بلو در سالی که گذشت، بعد از این که نسخه سوم اپلیکیشن بلو را دانلود و نصب یا به‌روزرسانی کردید، وارد اپلیکیشن شوید و به بخش فروشگاه بروید. گزینه «مروری بر خاطرات امسال با بلو؛ خلاصه‌ای از آنچه گذشت» را انتخاب کنید و خاطراتتان با بلو را ورق بزنید. شما همچنین می‌توانید هر ورق از خاطراتتان را که مایل هستید در شبکه‌های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید. فقط یادتان نرود! برای استفاده از این سرویس تا پایان فروردین فرصت دارید.

پرداخت‌های دنگی‌دونگی؛ بی‌دردسر و به سادگی آب خوردن

پس از مرور خاطره‌ها نوبت به استفاده از سرویس جدیدی می‌رسد که به آخرین نسخه اپلیکیشن بلو اضافه شده است. با دریافت و به‌روزسانی نسخه سوم اپلیکیشن بلو می‌توانید به بخش فروشگاه بروید و در میان سرویس‌های مختلف، سرویس «دُنگ» را انتخاب کنید. این سرویس جدید به شما امکان می‌دهد که با دوستان، اعضای خانواده، همکاران یا هر جمع دیگری گروه بسازید، برای این گروه نام و تصویر انتخاب کنید و اعضای مورد نظرتان را به گروه دعوت و اضافه کنید.

برای اضافه کردن عضو به گروه هم می‌توانید از میان مخاطبین‌تان اعضا را به گروه اضافه کنید و هم می‌توانید برای هر کسی که مایل به اضافه کردنش به گروه هستید، لینک دعوت بفرستید تا با استفاده از آن لینک به گروه اضافه شوند. البته یادتان باشد که فقط با کسانی می‌توانید گروه تشکیل دهید که در بلو حساب دارند.

با این سرویس مادرخرج یا مادرخرج‌های گروه را انتخاب کنید، مادرخرج هزینه‌های پرداخت‌شده را در گروه وارد می‌کند، دنگ اعضا محاسبه می‌شود و همه به‌راحتی در همان گروه تراکنش انجام داده و دنگ خود را می‌پردازند. با سرویس دنگ بلو بدون سختی‌های حساب‌وکتاب کردن می‌توانید گروهی تفریح کنید، کافه بروید و سفر کنید؛ بعد، با خیال راحت محاسبه سهم و دنگ هزینه‌ها را به سرویس دنگ بلو بسپارید.

استعلام و پرداخت خلافی خودرو؛ فقط با یک دکمه

فیچر جدیدی که به آخرین نسخه اپلیکیشن بلو اضافه شده سرویس استعلام و پرداخت خلافی خودرو به ‌صورت تجمیعی است. برای این که بدانید ماشین یا موتور شما چقدر خلافی دارد و آن خلافی را پرداخت کنید کافی است در بخش فروشگاه اپلیکیشن بلو وارد بخش «خدمات خودرو» شوید و خودرویی که قصد گرفتن خلافی‌ آن را دارید ثبت کنید.

برای ثبت خودرو لازم است مشخص کنید که می‌خواهید خلافی ماشین را بگیرید یا موتور. سپس شماره پلاک خودرو را ثبت کنید و بعد با پرداخت ۵ هزار و ۲۰۰ تومان میزان خلافی ماشین یا موتور مورد نظرتان را به‌ صورت تجمیعی مشاهده کنید. پس از دریافت استعلام خلافی هم می‌توانید این مبلغ را در عرض چند ثانیه پرداخت و خلافی خودروی خود را صفر کنید.