به گزارش درآمد نیوز به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط عمومی بیمه سینا، دومین رویداد بین‌المللی نمایشگاهی مدیریت بحران «ایران قوی ۱۴۰۲» صبح دوشنبه با حضور وزیر کشور و جمعی از مسئولین کشوری و لشگری در مصلای امام خمینی (ره) تهران افتتاح شد. وزیر کشور پس از مراسم افتتاحیه در نمایشگاه حضور یافت […]

به گزارش درآمد نیوز

به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط عمومی بیمه سینا، دومین رویداد بین‌المللی نمایشگاهی مدیریت بحران «ایران قوی ۱۴۰۲» صبح دوشنبه با حضور وزیر کشور و جمعی از مسئولین کشوری و لشگری در مصلای امام خمینی (ره) تهران افتتاح شد.

وزیر کشور پس از مراسم افتتاحیه در نمایشگاه حضور یافت و از بخش‌های مختلف آن از جمله غرفه بیمه سینا بازدید کرد.

بیمه سینا به عنوان یکی از شرکت‌های بیمه فعال در رشته‌های مختلف بیمه‌ای در این نمایشگاه حضور دارد و خدمات و محصولات بیمه‌ای خود را به مخاطبان و مسئولان حاضر در رویداد معرفی می‌کند.

رویداد نمایشگاهی”ایران قوی” که با هدف پایش ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مدیریت بحران کشور و شناسایی نخبگان این حوزه برپا شده است تا چهارشنبه ۶ دی ماه پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.

گفتنی است، این رویداد شامل نمایشگاه بین‌المللی، کنفرانس علمی ارائه دستاوردهای تحقیقاتی، نشست‌های تخصصی راهبردی، رویداد استارت‌آپی دانش‌بنیان، جشنواره فرهنگی هنری، مانور و بیش از ۵۰ کارگاه‌ آموزشی با تمرکز بر موضوعات کلیدی به‌روز مخاطرات کشور ایران است.

مقاله اصلی