افتتاحیه مرحله نهایی المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان بانک توسعه تعاون در استان فارس با حضور مدیر عامل بانک برگزار شد.

به گزارش درآمد نیوز محمد شیخ‌حسینی مدیرعامل بانک توسعه تعاون در آیین افتتاحیه مرحله نهایی نهمین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان بانک توسعه تعاون یادواره شهدای مقاومت در شیراز، شهر صدرا اظهار داشت: دور مقدماتی المپیاد در ابتدا به صورت منطقه‌ای به میزبانی استان‌های مرکزی، زنجان، مازندران، کهگیلویه و بویر احمد و یزد برگزار شد و تیم‌ها و ورزشکاران برگزیده در رشته‌های در رشته‌های ورزشی فوتسال، تنیس روی میز، شطرنج، طناب‌کشی، آمادگی جسمانی، بدمینتون در استان فارس گردهم آمده و رقابت‌های نهایی را برگزار می‌کنند.

شیخ‌حسینی گفت: مسابقات با یاد و گرامی‌داشت شهدای مقاومت برگزار می‌شود و یاد سردار بزرگ جبهه مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی می‌داریم.

وی افزود: یکی از اهداف برگزاری المپیاد افزایش روحیه نشاط، همدلی و انگیزه میان همکاران سراسر کشور و آمادگی ببشتر برای کارهای تیمی و گروهی است.

این مقام بانکی گفت: برگزاری مسابقات به میزبانی چند استان با هدف تقویت کار گروهی میان همکاران استان‌های میزبان و تحکیم ارتباطات میان لایه‌های مدیریتی و اجرایی استان‌ها بوده است.

شیخ‌حسینی تصریح نمود: ورزش جلوه‌ای از موفقیت، شادی و نشاط در عرصه‌های شغلی و زندگی همکاران است، بهره‌وری، انگیزه و فرهنگ سازمانی سه عامل مهم موفقیت و پیشرفت سازمان است. انگیزش موتور محرک سازمان است که باید توسط مدیران و سرپرستان در میان کارکنان ایجاد شود، پرداخت حقوق و مسائل مادی برآورنده نیازهای اولیه است و انگیزه ایجاد نمی‌کند، انگیزه مساله‌ای درونی و فرا مادی است و به دنبال رضایت شغلی در افراد پدید می‌آید.

برای ارتقای بهره‌وری ضرورت دارد کارآیی و اثربخشی را افزایش دهیم، موفقیت درآمیختن بینش با پشتکار و نظم فوق‌العاده است، اثربخشی انتخاب درست هدف، فرآیندها، ابزارها و افراد است و کارآیی اجرای درست کارها است.

سرمایه انسانی بانک به عنوان ورزشکاران در المپیاد حضور دارند، سرمایه انسانی گنج بی‌بدیل است و سرمایه انسانی شایسته، توانمند و با انگیزه توان حل مساله را داشته دارد، دو عامل مهم موفقیت سرمایه انسانی انگیزه و توانمندی است.

در این رویداد از خانواده شهید عبدالله اسکندری از شهدای مدافع حرم و شهید محمد ولی کیاسی از شهدای حادثه شاهچراغ تجلیل به عمل آمد.

نیما نکیسا پیشکسوت تیم ملی فوتبال و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن از مهمانان ویژه افتتاحیه بود که پیراهن باشگاه را به مدیرعامل بانک توسعه تعاون اهدا نمود. همچنین مدیران و دست‌اندرکاران برگزاری مراحل مقدماتی و فرزندان ایثارگر استان مورد تقدیر قرار گرفتند.

در افتتاحیه المپیاد سید باقر فتاحی رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون، معاونین و مشاورین مدیرعامل، خداپرست مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، امام جمعه شهر صدرا، شهردار صدرا و تعدادی از مقامات اقتصادی و سیاسی استان حضور داشتند.