به گزارش درآمد نیوز به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط عمومی و تبلیغات بیمه نوین؛ این نشست روز چهارشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۲، ساعت ۱۷:۰۰ در جریان نهمین نمایشگاه تراکنش ایران در مرکز همایش‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سالن بهنام برگزار می‌شود. در این نشست بیتا برادران جمیلی؛ مدیر بازاریابی و ارتباط […]

به گزارش درآمد نیوز

به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط عمومی و تبلیغات بیمه نوین؛ این نشست روز چهارشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۲، ساعت ۱۷:۰۰ در جریان نهمین نمایشگاه تراکنش ایران در مرکز همایش‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سالن بهنام برگزار می‌شود.

در این نشست بیتا برادران جمیلی؛ مدیر بازاریابی و ارتباط با مشتریان، نسترن اکبری؛ مدیر طرح و توسعه و مهناز منطقی پور؛ مدیر ریسک بیمه نوین به همراه دو تن دیگر از مدیران صنعت بیمه به سخنرانی خواهند پرداخت.

نهمین نمایشگاه تراکنش ایران با حدود ۵۰ نشست‌ تخصصی و ۱۵۰ سخنران و عضو کمیته علمی، ۶۰ کارگاه معرفی محصول و با برنامه‌هایی متنوع، میزبان اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری است.

گفتنی است؛ نهمین نمایشگاه تراکنش ایران به مدت ۳ روز، از ۱۸ تا ۲۰ دی‌ماه ، از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ به نشانی خیابان فاطمی، خیابان حجاب، مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان جهت ثبت نام می‌توانند به سایت https://transaction.events مراجعه فرمایند.

مقاله اصلی