عضو هیات بانک ملی ایران در سفر به مازندران پس از دیدار با جمعی از فعالان اقتصادی با محور بررسی مشکلات کسب و کار در استان، بر لزوم حمایت بیشتر از تولید کنندگان تاکید کرد.

 به گزارش درآمد نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، علی موسوی زاده با بیان این که حمایت از کارآفرینان و افرادی که در تولید و ایجاد اشتغال سهم دارند همواره از اولویت های این بانک بوده است، خاطرنشان کرد: آمار و ارقام نشان می دهد که نقش بانک ملی ایران در تحقق شعار «جهش تولید» بسیار چشمگیر بوده است و این روند با قدرت بیشتر در سال های آینده نیز ادامه خواهد یافت.

وی همچنین پس از بازدید از مجتمع صنایع چوب و کاغذ مازندران و دیدار با مدیران آن، از نزدیک در جریان چالش های پیش روی این بنگاه اقتصادی قرار گرفت و تاکید کرد که بانک از این واحد تولیدی حمایت خواهد کرد.

در این سفر که موسی اسلامیان رییس اداره کل بازرسی، تطبیق و مبارزه با پولشویی و خانعلی رشیدی رئیس اداره امور شعب استان مازندران بانک نیز حضور داشتند، عضو هیات مدیره بانک ملی ایران پس از دیدار با مدیر عامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا، از شعبه ممتاز ساری نیز بازدید کرد.

موسوی زاده در این بازدید با بیان این که در روزهای پایانی سال، حجم مراجعات به شعب بانک افزایش می یابد، ترویج هر چه بیشتر فرهنگ استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک را خواستار شد و گفت: بانک ملی ایران خدمات بسیار پیشرفته ای در این حوزه ارائه می کند و تقریبا مشتریان را از حضور در شعبه بی نیاز کرده است، بنابراین می توان با توسعه استفاده از ابزارهایی مانند بام، بله، نشان بانک، شصت، خودگردان و … میزان مراحعه به شعب را کم و مخاطرات ناشی از این اقدام را کاهش داد.

در این دیدار، همچنین تعدادی از کارکنان شعبه ممتاز ساری به طرح مسائل خود پرداخته و راهکارهای لازم را دریافت کردند.