مدیر عامل شرکت تعاونی پولاد سقف خلیج فارس اعلام داشت تعاونگران بانک توسعه تعاون را خانه خود می دانند.

به گزارش درآمد نیوز محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون از شرکت تعاونی پولاد سقف خلیج فارس واقع در شهرک صنعتی شیراز بازدید نمود.

باقری مدیر عامل شرکت تعاونی پولاد سقف خلیج فارس در این بازدید گفت: شرکت تعاونی با حمایت بانک توسعه تعاون تاسیس شده است، طی سال های متمادی حمایت مالی بانک توسعه تعاون باعث موفقیت در فازهای توسعه ای شرکت شده است، بیش از ۴۰۰ فقره تسهیلات متنوع طی این سالها از سوی بانک توسعه تعاون به این شرکت تعاونی پرداخت گردیده که بخش عمده ای تسویه گردیده و بخشی نیز در جریان است.
باقری افزود: بانک توسعه تعاون به عنوان خانه شرکت های تعاونی و تعاونگران محسوب می شود، انتظار شرکت تعاونی پولاد سقف خلیج فارس در این مقطع زمانی این است که حد اعتباری مناسبی به طور مجدد در اختیار شرکت قرار گیرد.
شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون در این بازدید خاطر نشان کرد: حمایت از شرکت های تعاونی برای مدیران بانک بسیار حائز اهمیت است، بانک بر خود فرض می داند که تعاونگران را به لحاظ پوشش نیازهای بانکی و مالی یاری دهد.
شیخ حسینی گفت: افزایش سهم تعاونی ها در سبد تسهیلات بانک توسعه تعاون در استان فارس به عنوان مهمترین برنامه استان مطرح است، به طور کلی نیز طی فعالیت دولت سیزدهم اعتقاد به بخش تعاون بسیار افزایش است و بانک توسعه تعاون نیز طی بیش از دو سال استقرار دولت تاکنون خدمات به بخش تعاون را به نحو چشمگیری ارتقا داده است.
این مقام بانکی تصریح نمود: نیازهای بانکی و اعتباری شرکت تعاونی پولاد سقف خلیج فارس به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد و بسته اعتباری کارآمد برای شرکت در نظر گرفته می شود تا شرکت بتواند برای تامین سرمایه در گردش و فعالیت های توسعه ای و ارزش آفرین خود بهره ببرد.
شیخ حسینی طی بازدید گروه صنعتی شیشه کاویان جام گفت: بانک توسعه تعاون به عنوان عامل پرداخت طرحهای مهم ملی از جمله تبصره ۱۸ و ماده ۵۲ بر آن بوده تا از واحدهای تولیدی و صنعتی حمایت موثری صورت دهد.
تهیه و توزیع انواع شیشه و آینه در رنگ های مختلف، تهیه و توزیع انواع پروفیل خام و یراق آلات درب وپنجره UPVC با برندهای مختلف، تهیه وتوزیع انواع یراق آلات شیشه سکوریت و نمای شیشه های اسپایدر، تهیه و توزیع انواع مواد اولیه تولید شیشه دو جداره از توانمندیهای گروه صنعتی شیشه کاویان جام است.