به­ منظور افزایش سطح همکاری‌های چندجانبه و توسعه تعاملات ارزی و ریالی، تفاهم‌نامه همکاری بانک سینا و هلدینگ مالی و سرمایه‌گذاری سینا به امضا رسید.

به گزارش درآمد نیوزبه نقل از روابط‌عمومی بانک سینا، غلامرضا فتحعلی، مدیرعامل بانک سینا این همکاری را فصل جدیدی از تقویت عملکرد بانک در بازار سرمایه دانست و با اشاره به قابلیت‌های اجرایی ارتباط با هلدینگ مالی و سرمایه‌گذاری سینا گفت: این تفاهم‌نامه بر اساس ظرفیت‌های موجود دو مجموعه در حوزه‌های مختلف تدوین شده تا به نتیجه مطلوب برسد.

مدیرعامل بانک سینا با اشاره به امکان تسریع در ارائه خدمات ارزی به مشتریان از طریق تعامل دوجانبه، دستاوردهای اجرایی این تفاهم‌نامه را ارائه خدمات ویژه و افزایش تأمین مالی، صدور انواع ضمانت‌نامه‌ها و … برشمرد.

عسگر نوربخش، مدیرعامل هلدینگ مالی و سرمایه‌گذاری سینا نیز با ابراز خرسندی از همکاری با بانک سینا گفت: این شرکت به دنبال ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان و سهامداران خود است و انتظار داریم در چارچوب این تفاهم‌نامه، با استفاده بهینه از ظرفیت‌های دو طرف شاهد بهبود کیفیت تأمین مالی و خلق ارزش افزوده بیشتر باشیم.
گفتنی است در چارچوب این تفاهم‌نامه، همکاری‌های متقابل برای ایجاد بسترهای مناسب در زمینه تسهیل ارائه خدمات مالی و ارزی افزایش خواهد یافت.