هم‌زمان با اعیاد شعبانیه، اعضاء شورای فرهنگی بیمه سینا با خانواده شهید محمد علی دلاپور دیدار کردند.

به گزارش درآمد نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه سینا؛ همزمان با اعیاد شعبانیه و سالروز شهادت شهید محمدعلی دلاپور ۱۲/۱۲/۱۳۶۱، شورای فرهنگی بیمه سینا و رئیس شعبه آمل با حضور در منزل این شهید، از مقام شامخ شهیدان و خانواده های معزز آن‌ها تجلیل و تقدیر به عمل آورد.

حجت‌الاسلام و المسلمین ارکان عضو شورای فرهنگی بیمه سینا در این دیدار، خدمت به خانواده شهدا را افتخاری بزرگ دانست و از شهید دلاپور به عنوان شهید پرافتخار شهدای جنگل به نیکی و با افتخار یاد کرد.

خانواده شهید محمدعلی دلاپور با ذکر خاطراتی از این فرمانده دلاور گفتند: شهید بزرگوار از همان اوایل انقلاب اسلامی، روحیه شهادت‌طلبی در وجودشان موج می‌زد و هر زمان که اخبار شهادت همرزمان و برادران خود را می‌شنید افسوس می خورد که چرا از این فیض عظیم محروم ماندند .

پدر شهید در خاطراتی عنوان کرد: شهید زارع، شهید اول در آمل بود. زمانی که او شهید شده بود شهید محمد علی خیلی حسرت می خورد، غبطه می خورد می‌گفت ای کاش ما بودیم. شیری که او خورده آنقدر حلال بوده که زود تر از همه به شهادت رسید.

خانواده شهید افزودند، بی‌شک هر شخصی اعم از مسئول و غیرمسئول در مسیر خدمت و گره گشایی از کارهای مردم گام بردارد، خداوند به او عزت و بزرگی می بخشد.

در بخش هایی از پیام های شهید اینطور امده است: بدانید که در امتحان بزرگ قرار گرفته اید . انسان تنها به صرف ایمان آوردن مسلم واقعی نیست ، بلکه میزان ایمان، اعمال انسان است. بنابراین دست از ولایت و امام بر ندارید.

بر اساس این گزارش، شهید محمد علی دلاپور از فرماندهان دلاور جنگل بودند که در ۱۲/۱۲/۱۳۶۱ بر اثر اصابت گلوله به درجه رفیع شهادت رسید. در جنگل آمل به فیض شهادت نائل آمد و در گلزار شهدا اسلام محله شهرستان آمل آرام گرفت. همچنین برادر شهید، بسیجی شهید حشمت اله دلاپور در ۱۸ سالگی در اثر اصابت ترکش سال ۶۱ در منطقه مریوان آسمانی شد.

یاداور می شود، در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین ارکان، علیرضا بابارحیم اعضاء شورای فرهنگی، محمدرضا ثابت و وحید عالی رئیس شعبه آمل از طرف مدیرعامل بیمه سینا با خانواده شهید دلاپور دیدار و گفتگو کردند.