دومین کارگاه‌ آموزشی پیش‌رویداد سی ا‌مین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه با عنوان ” اصول و مفاهیم پایه تکافل (مطالعه موردی: کشور مالزی)” از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۱:۰۰ روز سه‌شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۲ به صورت حضوری و برخط برگزار می‌گردد.

به گزارش درآمد نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پژوهشکده بیمه، در دومین پیش‌رویداد سی‌امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه که در قالب کارگاه آموزشی با موضوع ” اصول و مفاهیم پایه تکافل مطالعه موردی کشور مالزی” توسط دکتر میترا قنبرزاده مدیر گروه پژوهشی بیمه‌های اشخاص پژوهشکده بیمه برگزار می‌گردد، محورهای «انواع محصولات تکافل و الزامات توسعه محصول»، «اصول قیمت‌گذاری محصولات تکافل» و «بررسی عملکرد تکافل در کشورهای منتخب به ویژه کشور مالزی» ارائه خواهد شد.
حضور در این ‎رویداد علمی برای عموم آزاد و مستلزم ثبت نام از طریق سامانه مدیریت یادگیری پژوهشکده بیمه به نشانی https://trn.irc.ac.ir می‎باشد. پس از ثبت‎نام، ورود به کارگاه‏ از طریق همین نشانی و یا حضور در محل برگزاری کارگاه امکان‌پذیر خواهد بود و به کلیه شرکت کنندگان نیز گواهی حضور اعطا می‌گردد.