دکتر علی استاد هاشمی در ادامه سلسله دیدار ها با مدیران شرکت های بیمه ای با مدیران و همچنین اعضای هیأت مدیره و هیات عامل بیمه آرمان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش درآمد نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه آرمان؛ در ابتدای این جلسه دکتر مجید قلی پور مدیرعامل بیمه آرمان ضمن تبریک بمناسبت انتصاب دکتر استاد هاشمی به ریاست کل بیمه مرکزی ج.ا.ا ؛ درباره سه دستاورد مهم شرکت بیمه آرمان شامل : پروژه های «اینکس » ، «هاب بیمه درمان» و «پروژه خوش تجاری » به ارائه گزارش عملکرد این شرکت پرداخت. در ادامه دکتر حمیدرضا امیر حسنخانی نایب رئیس هیأت مدیره و معاون اجرایی بیمه آرمان نیز ، مشکلات و مسائل پیش روی پروژه های مذکور را جهت اطلاع به سمع و نظر رئیس کل محترم بیمه مرکزی رساند.

گفتنی است در ادامه دکتر استادهاشمی، امنیت اطلاعات و داده های بیمه گزاران را به عنوان خط قرمز بیمه مرکزی اعلام کرد و با تأکید بر استفاده بیشتر صنعت بیمه از ظرفیت های نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات تاکید کرد و گفت: صنعت بیمه با فناوری عجین شده و برای افزایش رضایتمندی ذینفعان صنعت بیمه باید همواره زیرساخت های فناوری خود را به دانش روز مجهز کنند تا با ارائه خدمات الکترونیک و کاهش زمان پرداخت خسارت، نیازهای مردم را برطرف کنند و تجربه خوشایندی برای آنها از بیمه ایجاد کنند. دکتر استاد هاشمی در پایان ضمن تشکر از تلاش های شرکت بیمه آرمان برای این مجموعه آرزوی موفقیت کرد.