به گزارش درآمد نیوز  به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه البرز، مدیرعامل این شرکت در این دیدار با گرامیداشت هفته بسیج و قدردانی از جان فشانی‌های بسیجیان در عرصه های مختلف خواستار حاکمیت هر چه بیشتر تفکر بسیجی در شرکت شد و گفت: نحوه رفتار، گفتار و عملکرد ما باید بسیجی […]

به گزارش درآمد نیوز  به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه البرز، مدیرعامل این شرکت در این دیدار با گرامیداشت هفته بسیج و قدردانی از جان فشانی‌های بسیجیان در عرصه های مختلف خواستار حاکمیت هر چه بیشتر تفکر بسیجی در شرکت شد و گفت: نحوه رفتار، گفتار و عملکرد ما باید بسیجی گونه باشد و این فرهنگ در ارائه خدمات به آحاد جامعه متبلور شود چراکه نتیجه این اقدام، امید آفرینی در جامعه و مستحکم تر شدن پایه های نظام جمهوری اسلامی خواهد بود.
موسی رضایی فلسفه وجودی بسیج را گذشت، ایثار، اخلاص و خدمت گزاری به هم نوعان دانست و تاکید کرد: دستیابی به تکنولوژی و فناوری های روز آنهم در شرایط تحریمی، نمونه بارز عزت،ایستادگی و استقلال کشورمان وهمان مقصود تفکر بسیجی است.
نایب رییس هیات مدیره بیمه البرز همچنین گسترش تفکر و فرهنگ بسیجی در جامعه را بعنوان تفکری انسان ساز ضروری برشمرد و از متولیان امور بسیج در شرکت خواست با برگزاری برنامه های فرهنگی مرتبط موجبات این مهم را فراهم کنند.
در ادامه این دیدار، مجید نادری، عضو هیات مدیره بیمه البرز و از جانبازان و آزادگان دفاع مقدس هم به بیان خاطره ای از روحیه بسیجی اسرا دردوران دفاع مقدس و پس از آن پرداخت.
در پایان این دیدار، عبدل جهانگیری، فرمانده بسیج شرکت بیمه البرز با اهدا لوح از حمایت های مدیرعامل و اعضای هیات مدیره در راستای تقویت فعالیت های بسیج قدردانی کرد.