در سومین روز از این نمایشگاه اعضای هیات مدیره، هیات عامل و مدیران ارشد بانک ملی ایران با بازدید و حضور در غرفه شرکت های بزرگ صنعتی و تولید کنندگان کالاهای اساسی صنعت فولاد و معدن حاضر در نمایشگاه در راستای تقویت مناسبات متقابل و ارتقای سطح همکاری های دوجانبه دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش درآمد نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در سومین روز از این نمایشگاه اعضای هیات مدیره، هیات عامل و مدیران ارشد بانک ملی ایران با بازدید و حضور در غرفه شرکت های بزرگ صنعتی و تولید کنندگان کالاهای اساسی صنعت فولاد و معدن حاضر در نمایشگاه در راستای تقویت مناسبات متقابل و ارتقای سطح همکاری های دوجانبه دیدار و گفت‌وگو کردند.

همچنین غرفه بانک ملی ایران میزبان بسیاری از کارآفرینان، صنعتگران، صاحبان صنایع، مدیران ارشد بنگاه های اقتصادی و تولیدکنندگان صنعت متالوژی برای برگزاری نشست ها و توسعه روابط و همکاری های دوجانبه بود. به علاوه در این روز ۲ تفاهم نامه با شرکت های کیان شرق ایران و شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر در راستای گسترش تعاملات، همکاری های متقابل و ارایه خدمات بانکی به امضا رسید.

۱۴ دیدار، ۱۲ نشست و انعقاد ۲ تفاهم نامه

در همین زمینه امروز حسن مونسان عضو هیات مدیره و معاون امور شعب ، محمد نجف زاده عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی و تحول ، احمد ملکی راد سرپرست مدیریت امور شعب منطقه دو ، علی اشرف یوسفی قیاسی سرپرست مدیریت امور شعب منطقه یک و دیگر مدیران ارشد بانک ملی ایران در بازدید از شماری از غرفه‌ها با مدیران و نمایندگان حاضر شرکت‌های بالادستی و پایین دستی صنعت فولاد و همچنین واحدهای صنعتی سازنده و دانش‌بنیان فعال در ساخت قطعات و تجهیزات اساسی این صنعت گفت و گو و زمینه‌های تقویت مناسبات متقابل برای ارائه خدمات مالی را بررسی کردند.در این میان گروه‌های مختلفی نیز از فعالان صنایع، سرمایه‌گذاران و سازندگان قطعات مورد نیاز صنعت متالوژی با حضور در غرفه بانک ملی ایران، برای همکاری و استفاده از محصولات اعتباری و ابزارهای تامین مالی مورد نیاز با مدیران ارشد بانک ملی ایران بحث و تبادل نظر کردند.

در این دیدارها حسن مونسان عضو هیات مدیره و معاون امور شعب بانک ملی ایران با بیان این که بانک ملی ایران عزم خود را برای حمایت از صنعت فولاد کشور تا رسیدن به خودکفایی در این حوزه جزم کرده است، اظهار کرد: همکاری و تامین مالی بانک ملی ایران از توسعه طرح های صنعت متالورژی جدی است و خوشبختانه در دوره جدید مدیریتی بانک، همکاری های نزدیکی با شرکت های تابعه در این زمینه آغاز شده است.

وی با اشاره به فرصت پیش‌آمده در نمایشگاه متالوژی تهران برای تعامل و گفت‌وگو با مدیران ارشد و دست‌اندرکاران و تولیدکنندگان تجهیزات و کالاهای اساسی در صنعت فولاد و شرکت های معدنی گفت: امروز بانک ملی ایران و شرکت های تابعه آن حضوری پر رنگ و فعال در نمایشگاه دارند و محصولات و خدمات خوبی را به نمایش‌ گذاشته اند.

محمد نجف زاده عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی و تحول بانک ملی ایران مذاکرات و تقویت سطح همکاری ها با مدیران، صاحبان صنایع، فعالان و سرمایه گذاران صنعت متالورژی را در این نمایشگاه سازنده ارزیابی کرد .وی اظهارداشت: حضور بانک در این نمایشگاه فرصتی جدی برای ارائه توانمندی های بانک با هدف کمک به توسعه کشور است.

احمد ملکی راد سرپرست مدیریت امور شعب منطقه دو بانک ملی ایران به امضای تفاهم نامه های امروز برای حمایت از صنعتگران کشور اشاره و بیان کرد: ما باید با ارائه خدمات و ابزار های تامین مالی متنوع و متعدد و حمایت از آن ها شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر این صنعت در کشورمان باشیم.

علی اشرف یوسفی قیاسی سرپرست مدیریت امور شعب منطقه یک بانک ملی ایران با بیان این که این بانک آمادگی دارد که در راستای حمایت از رونق تولید، ایجاد فرصت های شغلی، خودکفایی، جلوگیری از خام فروشی و افزایش ظرفیت تولیدی شرکت های حاضر در این نمایشگاه، با ارائه خدمات و محصولات متنوع، این صنعت را در اجرای پروژه های توسعه ای خود همراهی نماید، از انجام مذاکرات امید بخش با شرکت‌های داخلی در طول نمایشگاه خبر داد.

گفتنی است، حمایت و تامین مالی صنعت کشور و شرکت های دانش بنیان، امروز به‌عنوان یک رویکرد و هدف در بانک ملی ایران دنبال می‌شود.