بیمه آسیا، سامانه هوشمند صدورآنلاین بیمه نامه را همزمان با بهره برداری از سایت تخصصی بیمه های زندگی راه اندازی کرد.

به گزارش درآمد نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، سامانه”آسیا سبا” به منظور صدور سریع، آسان وآنلاین(برخط) انواع بیمه نامه های بیمه آسیا در بستر وب طراحی شده است.

بنا بر این گزارش، در حال حاضر صدور بیمه نامه عمر و پس انداز در این سامانه فعال می باشد و صدور سایر رشته های بیمه ای در حال انجام است.

بر اساس این گزارش، کاربران با استفاده کامپیوتر و گوشی های همراه خود می توانند با مراجعه به سایت تخصصی بیمه های زندگی بیمه آسیا به نشانی online-li.bimehasia.ir از امکانات این سایت از جمله صدور آنی و آنلاین بیمه نامه عمر و پس انداز، پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته، پرداخت حق بیمه و اقساط، امکان ثبت و ارائه درخواست وام، سررسید و الحاقیه، کارشناسی فرم پیشنهاد و اخذ نظر پزشک معتمد به صورت آنلاین، بهره مند شوند.

بر اساس این گزارش، سایت تخصصی بیمه های زندگی بیمه آسیا با امکان تجمیع اطلاعات مربوط به بیمه های عمر و پس انداز، اطلاع رسانی سریع و دریافت آخرین اطلاعات در کوتاه ترین زمان، امکان پرداخت اینترنتی جهت صدور بیمه نامه و پرداخت اقساط حق بیمه و وام و امکان استعلام و دریافت اطلاعات بیمه نامه های خریداری شده از جمله اندوخته، ارزش بازخرید، اقساط پرداخت شده، چاپ وضعیت مالی، استعلام نرخ واطلاعات مورد لزوم بیمه نامه، راه اندازی شده است.

گفتنی است سامانه “آسیا سبا” در راستای هوشمندسازی محصولات و خدمات بیمه ای شرکت بیمه آسیا و منظور بهره گیری از ابزارهای دیجیتالی و بسترسازی فضای امن کسب و کار، با تلاش و تعامل متخصصان و کارشناسان این شرکت، طراحی و راه اندازی شده است.