به گزارش درآمد نیوز با حضور سیدغلامحسن گرشاسبی؛ مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام و صادق معمار؛ مدیر توسعه منابع انسانی پترول ، آیین معارفه و تکریم مدیران جدید و قدیم منابع انسانی شرکت‌ پتروشیمی ایلام برگزار شد. مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام در این آیین با بیان اینکه تغییر مدیر منابع انسانی بر اساس یک روال اداری […]

به گزارش درآمد نیوز با حضور سیدغلامحسن گرشاسبی؛ مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام و صادق معمار؛ مدیر توسعه منابع انسانی پترول ، آیین معارفه و تکریم مدیران جدید و قدیم منابع انسانی شرکت‌ پتروشیمی ایلام برگزار شد.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام در این آیین با بیان اینکه تغییر مدیر منابع انسانی بر اساس یک روال اداری و طبیعی است گفت:منابع انسانی در استان ایلام از جایگاه بسیار حساسی برخوردار است.
سیدغلامحسن گرشاسبی ادامه داد:تاکید مدیریت منابع انسانی بر‌ اجرای قانون، تولید و رضایت نسبی کارکنان باشد.

وی با اشاره به اینکه پتروشیمی ایلام در ایام انتخابات له یا علیه هیچ کدام از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی اظهارنظر نخواهد کرد اظهار داشت:منابع انسانی نباید تسلیم فشارهای برون سازمانی شود.

گرشاسبی ریل‌گذاری منابع انسانی پتروشیمی بر اجرای قانون و شفافیت را از اقدامات شاخص این واحد عنوان کرد و افزود: مدیریت جدید منابع انسانی رویکرد قانونی سابق را ادامه دهد.

صادق معمار؛ مدیر توسعه منابع انسانی پترول نیز در این مراسم گفت:گفتگو ،تعامل و مذاکره اولویت مدیریت منابع انسانی با کارکنان باشد.

فرشید ابراهیم‌‌پور ؛سرپرست منابع انسانی پتروشیمی ایلام اظهار داشت:منابع انسانی به مانند دو امدادی است و عارضه‌یابی و تشخیص مسائل و مشکلات سرلوحه این واحد قرار خواهد گرفت.

سونا جلیلیان ؛مدیر سابق منابع انسانی نیز گفت:مبنای فعالیت این واحد قانون، نظم، صداقت ، شفافیت و تلاش برای افزایش رضایت‌مندی و تعلق خاطر کارکنان بوده است.

به گزارش روابط عمومی، با حکم مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام ، فرشید ابراهیم‌‌پور که از مدیران اسبق منابع انسانی این شرکت می‌باشد به عنوان سرپرست منابع انسانی پتروشیمی ایلام منصوب و از تلاش‌های خانم سونا جلیلیان تقدیر شد.