مسعود بادین، نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا، اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران شرکت، در حاشیه سفر به استان خوزستان با حضور در منزل حسین قربانی از کارکنان بیمه آسیا، از وی عیادت کردند.

به گزارش درآمد نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین، نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا، اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران شرکت، در حاشیه سفر به استان خوزستان با حضور در منزل حسین قربانی از کارکنان بیمه آسیا، از وی عیادت کردند.

بنابر این گزارش، مدیر عامل بیمه آسیا در عیادت از این همکار، گفت: سرمایه های انسانی، مهم ترین و ارزشمند ترین سرمایه شرکت هستند که با ارائه خدمات شایسته به بیمه گذاران، اعتماد و اطمینان را در زمان وقوع حادثه معنا می بخشند.

این گزارش می افزاید: مسعود بادین ضمن آرزوی سلامتی برای این همکار، اظهار داشت: برای حل مشکلات و فرآیند درمان تا بهبودی کامل، در کنار همکارمان خواهیم بود و برای ایشان از درگاه خداوند سبحان سلامتی مسئلت داریم.

مدیرعامل بیمه آسیا در این زمینه دستورات لازم را جهت تسریع در فرایند درمان و رفع مشکلات مالی این همکار صادر کرد.

گفتنی است، حسین قربانی از کارشناسان اداره خسارت بیمه آسیا در اهواز چندی پیش دچار ضایعه سکته مغزی شد که هم اکنون در بستر بیماری به سر می برد و تحت درمان است.