به گزارش درآمد نیوز به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین، نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا به عنوان عضو شورای سیاستگذاری دومین کنفرانس ملی تحول دیجیتال، بانک و بیمه با رویکرد هوش مصنوعی، در نشست اصلی و پنل های تخصصی حضور داشت. بنابر این گزارش، […]

به گزارش درآمد نیوز

به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین، نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا به عنوان عضو شورای سیاستگذاری دومین کنفرانس ملی تحول دیجیتال، بانک و بیمه با رویکرد هوش مصنوعی، در نشست اصلی و پنل های تخصصی حضور داشت.

بنابر این گزارش، هم چنین بیمه آسیا با برپایی غرفه اختصاصی و توزیع بروشورهای اطلاع رسانی، پاسخگوی پرسش های بیمه ای و ارائه خدمات به مراجعه کنندگان بود.

این گزارش می افزاید، بنابر اعلام دبیر کنفرانس ملی تحول دیجیتال، بانک و بیمه سال گذشته ۱۴۴ مقاله دریافت شده بود که امسال با رشد ۸۵ درصدی به ۲۷۰ مقاله رسید. از میان این مقالات، ۵ مقاله چاپ شده در مجلات علمی و پژوهشی و ۹ مقاله در سایت کنفرانس و نمایه شده در سیویلیکا خواهد بود.

گفتنی است، دومین کنفرانس ملی تحول دیجیتال ، بانک و بیمه با رویکرد هوش مصنوعی روز شنبه مورخ ۱۶ دی ماه سال ۱۴۰۲ در مرکز همایش های بین المللی صداو سیما برگزار شد.

مقاله اصلی