به گزارش درآمد نیوزبه نقل از روابط عمومی و تبلیغات بیمه نوین؛ با هدف بررسی مشکلات، چالش‌ها و ارتقای کارآمدی شبکه فروش، نشستی صمیمانه با حضور معاونین و مدیران بیمه نوین و نمایندگان انجمن‌های صنفی این شرکت در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گلستان، استان مرکزی و تهران برگزار شد. در این نشست، بررسی چالش‌ها […]

به گزارش درآمد نیوزبه نقل از روابط عمومی و تبلیغات بیمه نوین؛ با هدف بررسی مشکلات، چالش‌ها و ارتقای کارآمدی شبکه فروش، نشستی صمیمانه با حضور معاونین و مدیران بیمه نوین و نمایندگان انجمن‌های صنفی این شرکت در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گلستان، استان مرکزی و تهران برگزار شد.

در این نشست، بررسی چالش‌ها و راه‌کارهای بازاریابی و فروش نمایندگان در فضای کنونی کسب و کار صنعت بیمه، طرح مشکلات شبکه فروش در رشته‌های مختلف بیمه‌ای و ارائه نقطه نظرات مدیران فنی در این خصوص و نیز تأکید بر هم‌فکری نمایندگان در راستای بهبود عملکرد شرکت و محصولات طراحی شده، از جمله موارد مطروحه بود.

همچنین در این نشست بر ارائه طرح‌ها و خدمات بیمه‌ای منطبق بر نیازهای به روز مشتریان به عنوان استراتژی کلان بیمه نوین تأکید شد و طرح‌های جدید این شرکت نیز معرفی و تشریح شدند.