به گزارش درآمد نیوز به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، همایش روز بیمه با حضور مدیران ارشد این شرکت، مدیران شعب شرکت‌های بیمه، نمایندگان و کارگزاران و جمعی از مدیران و مسئولان استانی در سالن ایثار شهر ارومیه برگزار شد. براسس این گزارش، ابراهیم رستمی‌فام، مدیر شعبه بیمه معلم و […]

به گزارش درآمد نیوز

به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، همایش روز بیمه با حضور مدیران ارشد این شرکت، مدیران شعب شرکت‌های بیمه، نمایندگان و کارگزاران و جمعی از مدیران و مسئولان استانی در سالن ایثار شهر ارومیه برگزار شد.

براسس این گزارش، ابراهیم رستمی‌فام، مدیر شعبه بیمه معلم و نایب رئیس شورای هماهنگی شرکت‌های بیمه استان آذربایجان غربی، ضمن سپاس از حضور پرشور متولیان و تأثیرگذاران صنعت بیمه در همایش، گفت: ارتقای جایگاه صنعت بیمه و افزایش ضریب نفوذ آن بین آحاد مردم و بیمه‌گذاران این استان از ماموریت های اصلی ماست و امید است که برپایی رویدادهای اینچنینی به توسعه فرهنگ بیمه کمک کند.

شایان ذکر است در ادامه همایش، رئیس کل دادگستری، رئیس پلیس راهور، رئیس شورای هماهنگی شرکت‌های بیمه در آذربایجان غربی و نماینده شبکه فروش در این استان، در خصوص مسائل روز صنعت بیمه و مشکلات موجود به طرح دیدگاه های خود پرداختند.

گفتنی است، ۱۳ آذرماه در تقویم شمسی کشور به‌ عنوان روز ملی بیمه نام‌گذاری و هفته بیمه از ۷ آذرماه آغاز شده است.

مقاله اصلی .