به گزارش درآمد نیوز به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی ارومیه، بورس امروز سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ توانست روند رو به بالای روز گذشته را ادامه دهد و برای دومین روز متوالی طعم صعود را بچشد. شاخص کل بورس امروز در پایان معاملات رشدی یک درصدی را تجربه کرد […]

به گزارش درآمد نیوز

به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی ارومیه، بورس امروز سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ توانست روند رو به بالای روز گذشته را ادامه دهد و برای دومین روز متوالی طعم صعود را بچشد. شاخص کل بورس امروز در پایان معاملات رشدی یک درصدی را تجربه کرد و با ثبت رقم یک میلیون و ۹۹۳ هزار واحد، بار دیگر در آستانه فتح سطح دو میلیونی قرار گرفت. شاخص هم‌وزن نیز در بازار امروز صعودی بود و رشدی ۰.۹۷ درصدی را رقم زد.
امروز نمادهای پتروشیمی نیز همسو با دیگر نمادهای شیمیایی حرکت کردند و بخش عمده آنها سبزپوش شدند. به‌طوری که ۲۰ نماد این گروه با رشد قیمت همراه شدند. در این میان نمادهای پتروشیمی ارومیه (شاروم) با ۵.۵۵ درصد، سرمایه‌گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) با ۴.۲۱ درصد و گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان (پترول) با ۳.۱ درصد بیشترین رشد قیمت را رقم زدند.

مقاله اصلی