به مناسبت فرارسیدن زادروز حضرت فاطمه( س) و بزرگداشت مقام مادر و روز زن مدیرعامل بانک توسعه تعاون پیام تبریکی صادر نمود.

به  گزارش درآمد نیوز به مناسبت فرارسیدن زادروز حضرت فاطمه( س) و بزرگداشت مقام مادر و روز زن، مدیرعامل بانک توسعه تعاون پیام تبریکی برای زنان ایرانی و جهان اسلام اعلام نمود.

با عرض سلام و تبریک فرارسیدن زادروز حضرت فاطمه( س) و روز زن خدمت تمامی همکاران بویژه بانوان محترم و فرهیخته ای که در جای جای میهن اسلامی در رده های مختلف صف و ستاد بانک توسعه تعاون در این روزهای سخت اشاعه بیماری کووید ۱۹ در ارائه خدمات کیفی متناسب با جایگاه تنها بانک توسعه ای بخش تعاونی کشور از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نیستند.

بانوان محترم،! مقام شامخ بانوی دو عالم و انتخاب زادروز دختر رسول الله، همسر امیرالموئمنین و مادر حسنین به عنوان روز زن یادآور مرتبه والای شما در فرهنگ ایران زمین است، سرمایه های ارزشمند انسانی کشور که در کانون پر مهر خانواده فرزندانی شایسته پرورش می دهند و به بالندگی و شکوفایی می رسانند؛ نیمی از جمعیت ملت بزرگ ما که بی شک وجود افق های روشن آینده مرهون تلاش و کوشش آنان در عرصه های مختلف اقتصاد و جامعه و حضور گرم آنان به عنوان محور وجودی خانواده است.

بانوان همکار! حضور شما در محیط کار رحمت الهی است و افزونی نعمت در امر خدمت رسانی بهینه و مطلوب به این مردم شریف با خود به همراه دارد.

اینجانب از فرصت فرارسیدن این روز بزرگ و با برکت استفاده می کنم و با عرض تبریک ولادت حضرت فاطمه(س) و روز زن به تمام همکاران بانو شاغل و بازنشسته بانک توسعه تعاون و کلیه بانوان ایران اسلامی، آرزوی توفیق برای یکایک آنان در تمامی عرصه های کار و زندگی دارم.

حجت الله مهدیان

  • منبع خبر : بانک توسعه تعاون