به گزارش درآمد نیوز از سوی دیگر رشد شاخص های توسعه یافتگی ایران اسلامی عزیزمان در گرو تقویت اقتصاد و حضور در عرصه های بین المللی و به تعبیری دیپلماسی اقتصادی است تا با راهبری سنجیده و راهبرد منطقی، این مهم محقق شود و سرانجام مقصود حاصل شود. امروز بیمه البرز نیز با ایجاد بستری […]

به گزارش درآمد نیوز از سوی دیگر رشد شاخص های توسعه یافتگی ایران اسلامی عزیزمان در گرو تقویت اقتصاد و حضور در عرصه های بین المللی و به تعبیری دیپلماسی اقتصادی است تا با راهبری سنجیده و راهبرد منطقی، این مهم محقق شود و سرانجام مقصود حاصل شود.
امروز بیمه البرز نیز با ایجاد بستری هوشمند و با بهره گیری از سرمایه اجتماعی مجرب و کارآزموده و اتکا به دانش علمی متخصصان، مسیر پویایی چرخه اقتصاد کشورمان را دنبال می کند تا جایی که با حمیت و همت کارکنان و شبکه فروش دلسوز و خستگی ناپذیرش، عملکردی درخشان را در ابعاد ملی و‌ بین المللی رقم زد.
از این رو ضمن قدردانی از مجاهدت های همکاران شریف بیمه البرز، فرارسیدن هفته بیمه که فرصتی مغتنم برای نمایش دستاوردهای این صنعت تاثیرگذار و‌پشتیبان است را محضر اهالی صنعت بیمه به ویژه کارکنان بیمه البرز تبریک و تهنیت عرض کرده و هم افزایی و‌ وفاق هر چه بیشتر فعالان این حوزه را از درگاه حضرت احدیت مسئلت دارم.

موسی رضایی میرقائد
مدیرعامل و‌ نایب رییس هیات مدیره بیمه البرز