در آخرین روز هفته، میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی های مجاز سطح کشور، ۲۵۷۰۹ تومان تعیین شده است که نسبت به روز کاری قبل، کاهش یافته است.

در آخرین روز هفته، میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی های مجاز سطح کشور، ۲۵۷۰۹ تومان تعیین شده است که نسبت به روز کاری قبل، کاهش یافته است.

به گزارش درآمد نیوز و به نقل از ایبِنا؛ بررسی تغییرات بهای دلار و یورو در معاملات امروز نشان از نوسان کاهشی نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی های مجاز دارد.

بهای دلار و یورو در صرافی های مجاز

به گونه‌ای که جدیدترین نرخ های اعلام شده در ساعت ۱۳:۰۰ امروز (پنجشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱) نشان می دهد میانگین موزون (سامانه سنا بانک مرکزی) خرید هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی های مجاز از مردم ۲۵۴۵۳ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در این صرافی ها به متقاضی خرید ارز، ۲۵۷۰۹ تومان تعیین شده است که این رقم نسبت به روز کاری قبل (دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱) با کاهش همراه شده است.

همچنین در این صرافی‌ها، میانگین موزون نرخ خرید هر اسکناس یورو از مردم ۲۸۲۶۸ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس یورو به متقاضی خرید یورو نیز با افت نسبت به روز کاری قبل، به رقم ۲۸۵۵۲ تومان رسیده است.

جدیدترین تغییرات نرخ حواله دلار، یورو و درهم در سامانه نیما

بر اساس این گزارش، در ساعت ۱۳:۰۰ امروز، نرخ خرید حواله دلار آمریکا در سامانه نیما ۲۴۸۸۵ تومان و نرخ فروش حواله دلار آمریکا نیز به رقم ۲۵۱۱۹ تومان رسیده است.

از سوی دیگر، نرخ خرید حواله یورو ۲۶۲۲۸ تومان و نرخ فروش حواله یورو نیز ۲۶۴۶۶ تومان تعیین شده است.

همچنین نرخ خرید حواله درهم امارات نیز در معاملات آخرین روز کاری هفته، ۶۷۷۶ تومان و نرخ فروش حواله درهم امارات نیز به رقم ۶۸۳۷ تومان رسیده است.

نرخ دلار و یورو در بازار متشکل ارزی چقدر شد؟

جدیدترین نرخ های اعلام شده توسط بازار متشکل ارزی نشان می دهد در ساعت ۱۳:۰۰ امروز، نرخ اسکناس دلار آمریکا در بازار متشکل ارز ایران به رقم ۲۵۵۸۱ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز به رقم ۲۵۸۳۷ تومان رسیده است.

از سوی دیگر، نرخ هر اسکناس یورو در بازار متشکل ارز ایران ۲۸۴۱۰ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز ۲۸۶۹۴ تومان تعیین شده است.