مراسم افتتاح شعبه تنکابن به عنوان دومین شعبه این شرکت در استان مازندران با حضور علی‌‌رضا یزدان‌دوست مدیرعامل، داود قاسم‌پور رئیس، محمدتقی چراغی نائب رئیس، مهدی کشاورز بهادری دبیر و عضو هیئت مدیره، معاون فرماندار تنکابن، رییس و اعضای شورای شهر، نمایندگان بیمه ملت و مسئولان محلی، در شهر تنکابن برگزار شد.

به گزارش درآمد نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، مراسم افتتاح شعبه تنکابن به عنوان دومین شعبه این شرکت در استان مازندران با حضور علی‌‌رضا یزدان‌دوست مدیرعامل، داود قاسم‌پور رئیس، محمدتقی چراغی نائب رئیس، مهدی کشاورز بهادری دبیر و عضو هیئت مدیره، معاون فرماندار تنکابن، رییس و اعضای شورای شهر، نمایندگان بیمه ملت و مسئولان محلی، در شهر تنکابن برگزار شد.

مدیرعامل بیمه ملت در این مراسم ضمن تشکر از حضور و تلاش همه دست اندرکاران جهت افتتاح این شعبه گفت: از شعبه ساری تشکر و قدردانی می‌کنیم که در این مدت بار کل استان را به دوش کشید. بیمه ملت در حالی به دلیل جغرافیایی گسترده و نیازهای بیمه شده‌ها در سطح استان دومین شعبه را افتتاح می‌کند که در بیشتر استان‌ها تنها یک شعبه دارد و این نشان‌دهنده پتانسیل بالای مازندران در بحث بیمه‌گری است.

وی افزود: شرکت بیمه ملت در سالهای گذشته شعبه محور نبود اما با استقرار تیم مدیریتی جدید و برنامه‌های کلان هیئت مدیره در یک سال اخیر ۴ شعبه افتتاح شده و‌ ۳ شعبه نیز تا پایان امسال شروع به کار خواهند کرد.

مدیرعامل بیمه ملت درخصوص دلایل راه‌اندازی شعبه دوم در مازندران خاطرنشان کرد: با توجه به گستردگی استان، ضرورت ایجاد شعبه دوم احساس می‌شد که با برنامه‌ریزی لازم تصمیم بر راه‌اندازی شعبه تنکابن در غرب مازندران گرفته شد و امیدواریم شبکه فروش، مصمم‌تر از قبل پرتفوهای ارزشمندی را برای شرکت کسب کنند.

یزدان دوست با اشاره به اینکه شرکت‌های بیمه تعداد شعب محدودی در استان‌ها دارند، افزود: این نمایندگان فعال صنعت بیمه هستند که تعدد بیشتری دارند و ذینفعان باید با نمایندگان شرکت‌های بیمه در تماس باشند و شرکت بیمه ملت نیز در کل کشور بیش از ۳ هزار نماینده فعال دارد و در مازندران نیز در مجموع ۱۰۰ نماینده فعال و در غرب استان حدود ۱۵ نماینده فعال حضور دارند و امیدواریم با همت و تلاش همکاران مسئولین محترم استان در کمتر از یک سال آینده تعداد نمایندگان به ۳۰ تا ۴۰ نماینده برسد تا بتوانیم خدمات شایسته‌تری را در این منطقه به مردم ارائه کنیم.

مدیرعامل بیمه ملت با اشاره به جشن بیست سالگی شرکت، خاطرنشان کرد: اولین اتفاق بعد از عبور از بیست سالگی برای بیمه ملت افتتاح شعبه تنکابن بوده است.

وی افزود: خوشبختانه شرکت بیمه ملت در صنعت بیمه جایگاه بسیار مناسبی دارد، به طوری که با اختلاف ۱۶۰ درصدی با شرکت دوم، رتبه اول توانگری مالی را در میان شرکت‌های بیمه دارد و طی ۴ سال اخیر این برتری را حفظ کرده است. بیمه ملت از نظر سرمایه ثبتی جزء ۵ شرکت برتر صنعت ییمه محسوب می‌شود و اکنون سرمایه ثبتی شرکت بالغ بر ۳ همت است.

یزدان‌دوست گفت: امیدواریم با وجود پتانسیل‌هایی که در سهامداران بزرگ شرکت و هم در این استان وجود دارد، با معرفی محصولات و خدمات بیمه‌ای ضریب نفوذ بیمه در استان افزایش یابد و از سویی آرامش خاطری برای مردم و مسئولان شهر فراهم کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم به زودی شاهد ارائه گزارش موفقیت‌های شعبه تنکابن باشیم.

ایجاد اعتماد سازی به صنعت بیمه با حضور بیمه ملت در استان مازندران

ام‌البنین کاسگری، معاون مدیریت و برنامه ریزی فرمانداری تنکابن در این مراسم با تشکر از بیمه ملت به خاطر انتخاب تنکابن برای افتتاح شعبه در غرب استان مازندران، خاطرنشان کرد: این شهرستان جایگاه تاریخی ارزشمند و پتانسیل های مناسب سیاسی، اجتماعی و اقتصادی دارد و یکی از شهرستان‌های بزرگ و با اهمیت این منطقه است. شرکت بیمه ملت در بحث توانگری مالی، سودآوری، قبولی اتکایی و پرداخت خسارت شرایط برجسته و جایگاه ویژه‌ای در صنعت بیمه دارد و در شرایط خاص اقتصاد امروز کشور توانسته بحران‌ها را مدیریت کرده و خدمات خوبی به مشتریان خود عرضه کند و در این شرایط وقتی چنین شرکت قوی و توانمندی در صدد خدمت به مردم این شهرستان و غرب استان مازندران برآمده، جای تشکر و قدردانی دارد.

بهمن سوری معاون توسعه بازار بیمه ملت نیز با بیان اینکه به دنبال توجه ویژه به تمام مناطق کشور با تاکید بر موضوع عدالت‌ محوری و توزیع عادلانه خدمات بیمه‌گری هستیم، افزود: با اطلاع رسانی درست باید تلاش شود که فرهنگ بیمه در میان تمام مردم نهادینه شود و مردم بتوانند اعتماد بخشی و کارآمدی را در بیمه‌ها ببینند و بیمه ملت این توانایی را دارد با خدمت‌رسانی مطلوب اعتماد مردم این استان را جلب کند.

وی خاطر نشان کرد: شرکت بیمه ملت به عنوان توانگرترین شرکت بیمه کشور شعبه اصلی و مرکز پرداخت خسارت و بیمه‌گری خود را امروز در غرب مازندران، تنکابن افتتاح کرد و به دنبال این هستیم تا با تکمیل زنجیره شعب و واحدهای خدمت‌رسانی از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در این منطقه استفاده کنیم و ضمن پاسخگویی به نیاز‌های موجود در استان، رضایت مشتریان را هم فراهم کنیم.

در پایان مراسم حکم حمید نیاستی سرپرست شعبه تنکابن از سوی مدیرعامل بیمه ملت به وی اهدا شد.