رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و مدیرعامل شرکت بیمه کوثر، قرارداد بیمه‌نامه حامی بازنشستگان را با هدف افزایش خدمت‌رسانی و حمایت حقوقی از جامعه هدف، در ایام ا… دهه فجر و هم‌زمان با ولادت حضرت زهرا(س) امضا کردند.

رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و مدیرعامل شرکت بیمه کوثر، قرارداد بیمه‌نامه حامی بازنشستگان را با هدف افزایش خدمت‌رسانی و حمایت حقوقی از جامعه هدف، در ایام ا… دهه فجر و هم‌زمان با ولادت حضرت زهرا(س) امضا کردند.

به گزارش درآمد نیوز، رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و مدیرعامل بیمه کوثر این قراداد را به منظور ارتقای منزلت و کرامت بازنشستگان نیروهای مسلح امضا کردند.
در این مراسم رییس سازمان بازنشستگی با بیان اینکه مسئولان ساتا و سابا ارایه خدمات بیمه‌ای به پیشکسوتان نیروهای مسلح را سرلوحه فعالیت‌های این سازمان قرار داده‌اند، خاطرنشان‌کرد: تاکنون با همکاری شرکت بیمه کوثر بیمه‌نامه‎‌های مختلقی برای بازنشستگان نیروهای مسلح صادر شده است.
سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا گودرزی از ارایه این بیمه‌نامه به صورت رایگان به بازنشستگان خبرداد و اظهار کرد: حق‌بیمه این بیمه‌نامه از سوی بیمه کوثر و ساتا پرداخت شده است.
وی با اشاره به اینکه براساس این بیمه‌نامه خدمات مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری به بیمه‌شدگان ارایه می‌شود، افزود: تمامی دعاوی اعم از حقوقی، کیفری، ثبتی و غیره تحت‌پوشش این بیمه‌نامه قرار دارد.
در این مراسم مدیرعامل بیمه کوثر نیز ضمن با تاکید بر ارتقای منزلت و معیشت بازنشستگان نیروهای مسلح، گفت: ارایه خدمات به پیشکسوتان نیروهای مسلح که سال‌ها برای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مجاهدانه و خالصانه جهاد و تلاش کردند افتخار بزرگی برای این مجموعه است.
مجید مشعلچی فیروزآبادی با اشاره به اینکه بیمه‌نامه حامی در راستای تحول سند قضایی کشور؛ پیشگیری از جرم و تشکیل پرونده‌های قضایی صادر شده است، بیان کرد: سعی داریم با همکاری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با فرهنگ‌سازی همگانی و گسترش این پوشش بیمه‌ای در میان آحاد جامعه از تشکیل پرونده‌های قضایی جلوگیری کنیم.
وی تصریح‌کرد: رایگان بودن این بیمه‌نامه، ارایه خدمات به صورت غیرحضوری و نیز بهره‌مندی از شبکه وکلا در سراسر کشور از جمله ویژگی‌های این بیمه‌نامه است.
مدیرعامل بیمه کوثر با بیان اینکه ارایه خدمات حقوقی به پیشکسوتان از ۲۲بمهن‌ماه آغاز می‌شود، گفت: پیشکسوتان با مراجعه به تارنمای شرکت بیمه کوثر به نشانیwww.kins.ir و ثبت درخواست خود می‌توانند از مزایای این بیمه‌نامه بهره‌مند شوند.
مجید مشعلچی فیروزآبادی افزود: پس از گذشت دو ساعت از ثبت درخواست، وکیل شرکت با فرد متقاضی صحبت و راهکارهای لازم را برای حل مشکل وی پیشنهاد می‌کند.
وی درخصوص دریافت خدمات به صورت غیرحضوری گفت: متقاضیان با مراجعه به سرپرستی‌های بیمه کوثر در سراسر کشور و دریافت معرفی‌نامه می‌توانند با کارت ملی از شبکه وکلای طرف قرارداد شرکت خدمات مشاوره‌ای دریافت کنند یا با دردست داشتن این مدارک از خدمات مشاوره‌ای وکیل معتمد خود بهره‌مند شوند.

  • منبع خبر : روابط‌عمومی بیمه کوثر